MeKan BeLLi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MeKan BeLLi

...Sitemize Hoşgeldiniz !!..

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

[b]Mustafa Denizli İle Anlaştık[/b]

YazarMesaj
loveBOBO
Özel [ Kullanıcı ]

Özel [ Kullanıcı ]
loveBOBO

[b]Mustafa Denizli İle Anlaştık[/b] Empty
MesajKonu: [b]Mustafa Denizli İle Anlaştık[/b]   [b]Mustafa Denizli İle Anlaştık[/b] Icon_minitimePtsi Haz. 08, 2009 3:30 pm

Yönetim Kurulumuz, Teknik Direktörümüz Mustafa Denizli’nin sözleşmesinin 1 yıl daha uzatıldığını açıkladı:
“Camiamıza iki kupayı da kazandırarak büyük bir mutluluk yaşatan Teknik Direktörümüz Mustafa Denizli, yaptığımız ilk görüşmenin ardından yorgunluğunu dile getirmiş ve bir süre dinlenmek istemişti. Hocamızın bu arzusu, medyada yanlış yorumlara yol açmış; kamuoyuna, hocamızın göreve devam edip etmeyeceği konusunda farklı görüşler yansıtılmıştı.

Bugün yapılan görüşmemizde hocamız ile her konuda mutabık kalınarak, sözleşmesi 1 yıl daha uzatılmıştır. Kariyeri ve kalitesi herkesce malum olan Teknik Direktörümüz Mustafa Denizli ile bugünkü görüşmemizde parasal konular hiç konuşulmamış, hocamız Yönetim Kurulumuz’un takdir ettiği ücretin kendisi tarafından kabul edileceğini özellikle ifade etmiştir.

Mustafa Denizli ile 1 yıl daha birlikte olmaktan duyduğumuz memnuniyeti, mutlululuğu ve kendisi ile daha büyük başarılara yürüyeceğimize olan inancımızı kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız.”

[b]Mustafa Denizli İle Anlaştık[/b]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Denizli’yi yenmek için 7 neden
» 03 Mustafa-Son Olsun ARABEKSRAP
» OGUZ & 03 MUSTAFA - Bekliyorum
» Dj Ates CGS ft 03 Mustafa Oguz TUTSAK 2008 rap
» Dj Ates CGS ft 03 Mustafa & Gonul Yorgunu-Yalan