MeKan BeLLi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MeKan BeLLi

...Sitemize Hoşgeldiniz !!..

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Canım Sevgilim Benim...

3 posters
YazarMesaj
''>>>KüBRa<<<''
Üye [ Kullanıcı ]

Üye [ Kullanıcı ]
''>>>KüBRa<<<''

Canım Sevgilim Benim... Empty
MesajKonu: Canım Sevgilim Benim...   Canım Sevgilim Benim... Icon_minitimePaz Haz. 07, 2009 4:15 pm

Sauna'ya giden bir grup genc erkek, soguk havuzda dinlenirlerken bir cep telefonu calar. Bir adam telefonu acar. Ortam cok gurultuludur; telefonun obur ucundaki kadin sesini zorlukla duyar.
- Sevgilim. Meltem'le disardayim. Biraz once cok guzel bir kurk gordum. 400 milyon liracik. Senin kredi kartindan alabilir miyim? N'oooolur, alabilir miyiiiiimmmm?
- Tabi canim. Al.
- Ah sevgilimmmm! Cok sekersin. Biseycik daha var ama kizmayacaksin, degil mi?
- Hayir, kizmam...
- Buraya gelmeden once Akmerkez'deydik. De Beers'de bir tane tek tas pirlanta yuzuk gordum. Cok guzeldi sevgilim. Butun arkadaslarimda var. Senin kredili kart hesabindan alabilir miyim? 650 milyon liracik. Gelecek ay ikramiye alacaksin. O zaman odersin. N'ooooluuurrrr. Alabilirmiyim?"
- Peki, al canim.
- Sevgilim benim. Bi tanem. Cok sekersin. Bu aksam sana harika bir gece yasatacagim. Caniiiim, bi sey daha var. Ama kizarsin diye korkuyorum...
- Kizmam, soyle bakiyim.
- Son kazadan sonra arabamdan iyice sogudum. Galeride bi tane Peugeot 206 gordum sevgilim. Cok guzeldiiii... 9 milyara birakacak. Senin adina bankadan bi kredi actirsak diyorum sevgilim. Nuran'in kardesi bankada sube muduru... Kefil-belge-imza falan istemiyor, sen tamam dersen hemen yapicak islemleri. N'ooolurrrr sevgilim, seni cok seviyorum....
- Peki, peki. Tamam. Olur. Al bakalim.
- Tatli sevgilim benim. Canim sevgilim. Seni coook seviyorum. Hadi by, aksama gorusuruz.
Genc adam telefonu kapatir ve arkadaslarina sorar:
- Bu telefon kimindi yahu?...
Asi Ruh'uM
Üye [ Kullanıcı ]

Üye [ Kullanıcı ]
Asi Ruh'uM

MesajKonu: Geri: Canım Sevgilim Benim...   Canım Sevgilim Benim... Icon_minitimePtsi Haz. 08, 2009 11:48 am

hehe artık telefon kiminse yazık ona ya Very Happy
FirarySersery
Admin [ Yönetici ]

Admin [ Yönetici ]
FirarySersery

MesajKonu: Geri: Canım Sevgilim Benim...   Canım Sevgilim Benim... Icon_minitimePtsi Haz. 08, 2009 1:55 pm

güzeldi Very Happy
https://mekanbelli.forum.st

Canım Sevgilim Benim...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ata demirer kontor at sevgilim CLİP
» dj kral&candella&44 imha&usta-Gitme canim
» Dj Ates CGS ft 03 Mustafa & Gonul Yorgunu-Yalan Sevgilim arabeskrap
» Aşk benim hiç Senim olmamış
» BeNim iÇiN HeR ŞeY YaLaN