MeKan BeLLi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MeKan BeLLi

...Sitemize Hoşgeldiniz !!..

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hayvanlara sorulan soruların cevapları

5 posters
YazarMesaj
BesiktasliQarizma
Admin [ Yönetici ]

Admin [ Yönetici ]
BesiktasliQarizma

Hayvanlara sorulan soruların cevapları Empty
MesajKonu: Hayvanlara sorulan soruların cevapları   Hayvanlara sorulan soruların cevapları Icon_minitimePerş. Mayıs 28, 2009 7:29 pm

Kokarcaya " Niçin düşmana pis kokulu sıvı fışkırtıyorsunuz ? demişler. "Kimyasal silah İnsan haklarına aykırı, hayvan haklarına değil !
''''Ayrıca Bush benden şüphelenmiyor." Demiş.

: Sivrisineğe " Niçin insanları sokuyorsun ? " demişler. " Ben önce vızvızlayıp espiri yapıyorum. Anlamazlarsa iğnemle gıdıklıyorum ! " demiş.

: Keçiye " Ne inatçı bir hayvansın ? " demişler. "İnadım aklıma güvenimdendir . Yoksa bende koyun gibi kim ne derse yapardım ! " demiş.

: Kirpiye " Hayatından memnun musun ? " demişler. '''' Hayatımız diken üstünde ! " demiş.

: Yılana " Niçin eğri büğrü gidiyorsunuz ? " demişler. " Dosdoğru gitmekle düşmana yem olurum. Köşeleri hiç dönemem " demiş.

: Koyuna " Neden sürü halinde yaşıyorsunuz ? " demişler. " O bizim sosyalliğimizi gösterir " demiş.

: Kekliğe " Bu kafes mahkûmiyeti nereden geliyor ? " demişler. " Soydaşlarımıza ihanetin bedeli " demiş.

: Ata " Niçin at gözlüğü takıyorsun ? " demişler. " Soruyu yanlış yere sordunuz. Bunu insanlara sorun ! " demiş.

: Tilkiye " Bu hilekârlığı nasıl öğrendin ? " demişler. " Seçim öncesi politikacıları dinledim." Demiş.

: İneğe " Ne kadar obursunuz ? " demişler. Hayalî ihracatçılara ve banka hortumcularına göre biz oruçlu sayılırız." Demiş Very Happy Very Happy Very Happy
http://www.mekanbelli.net.tc
miss_lady
Üye [ Kullanıcı ]

Üye [ Kullanıcı ]
miss_lady

MesajKonu: Geri: Hayvanlara sorulan soruların cevapları   Hayvanlara sorulan soruların cevapları Icon_minitimePerş. Mayıs 28, 2009 7:39 pm

hehe=)
loveBOBO
Özel [ Kullanıcı ]

Özel [ Kullanıcı ]
loveBOBO

MesajKonu: Geri: Hayvanlara sorulan soruların cevapları   Hayvanlara sorulan soruların cevapları Icon_minitimeC.tesi Haz. 06, 2009 7:05 pm

Very Happy:D:D:D eyy allahım yaa tşk mami
Asi Ruh'uM
Üye [ Kullanıcı ]

Üye [ Kullanıcı ]
Asi Ruh'uM

MesajKonu: Geri: Hayvanlara sorulan soruların cevapları   Hayvanlara sorulan soruların cevapları Icon_minitimePtsi Haz. 08, 2009 11:56 am

hehe çok komik ya Very Happy sağol paylaşımın için Very Happy
FirarySersery
Admin [ Yönetici ]

Admin [ Yönetici ]
FirarySersery

MesajKonu: Geri: Hayvanlara sorulan soruların cevapları   Hayvanlara sorulan soruların cevapları Icon_minitimePtsi Haz. 08, 2009 1:58 pm

paylaşım için sağol güzeldi Very Happy
https://mekanbelli.forum.st

Hayvanlara sorulan soruların cevapları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İlk okul Sınav Soruları ve cevapları